OK dent


Formičky na bělení zubů

formičky na bělení zubů

Různé druhy fólií dle Vašeho výběru od 0,4 (1mm).

Zažloutlá barva zubů může mít řadu příčin: konzumace potravin obsahujících barevné pigmenty (káva, čaj), kouření nebo se tak mohou projevit úrazy nebo staré výplně, které způsobily odumření zubů.

Pacient obdrží měkký plastový nosič, který přesně přiléhá na zuby. Bělicí gel se aplikuje do speciálně vytvořené měkké plastové formičky, kterou zhotoví zubní technik podle otisku chrupu pacienta. Pacient si sám nasazuje formy s naneseným gelem na noc po dobu sedmi dní nebo dvou týdnů. Bělicí gel je na rozdíl od dříve používaných prostředků velmi šetrný, nepoškozuje sklovinu a nezpůsobuje zvýšenou kazivost zubů.

Výsledný efekt je vybělení až o několik odstínů, změnu barvy většinou pozorujeme i po první aplikaci. Odborníci zaručují trvale bělejší zuby i po jediné šestidenní aplikaci, doporučuje se však proceduru jednou ročně opakovat, přičemž záleží na úrovni péče o chrup. Bližší informace vám poskytne váš zubní lékař.

Zpět na seznam speciálních pomůcek


Aktuality

20.03.2019
IDS Kolín nad Rýnem

zúčastnili jsme se

Prohlížet všechny aktuality

Info

02.09.2017
Zirkonová keramika

Vysoce estetická, extrémně pevná a maximálně přesná zubní náhrada složená ze zirkonové konstrukce a keramické vrstvy.... >

Prohlížet nové informace

Články

03.09.2016
JAK SE DĚLÁ KORUNKA

"Jak korunky přicházejí na svět"... >

Prohlížet všechny články


ivoclar vivadent Vita Zahnfabrik

hlavní stránkafixní náhradysnímací náhradyspeciální pomůckyaktualitynovinkyčlánkyfotogalerieceníkkontakt

Copyright © 2009 Okdent spol. s r.o., Čechova 44, 320 28 Plzeň, e-mail: info@okdent.cz Webdesign Vendys graphics